Путин се ръкува с Ердоган и след това му събори стола
Руският лидер Владимир Путин се ръкува с турския си колега Реджеп Ердоган и след това му събори стола.
Путин обяви: Достигната е нова фаза в Сирия
Путин, Ердоган и Рохани се срещат в Сочи
Путин, Ердоган и иранският лидер Хасан Рохани проведоха среща в Сочи, на която обсъдиха Сирия и международната ситуация.
Междувременно Путин заяви на конференция с военни лидери в Сочи, че руският бизнес трябва да бъде подготвен по всяко време да премине към производство за нуждите на въоръжените сили, пише “Индипендънт”.
“Способността на икономиката ни да увеличи военното производство и услуги по всяко време е един от най-важните аспекти на военната безопасност. За тази цел всички стратегически и големи предприятия трябва да бъдат подготвени, без да има значение правото на собственост“, поясни той.
Автор:
Leave a Comment